+420 226 004 130 info@twicz.cz

Ceny zlata

Vývoj ceny zlata můžete sledovat na našich grafech. Při nákupu zlata vám potvrdíme aktuální cenu v momentě nákupu. Potvrzenou cenu vám fixujeme a v momentě platby opět dopočítáme k aktuální ceně zlata. 

Vývoj ceny zlata 30 dní


 

Vývoj ceny zlata 60 dní


 

Vývoj ceny zlata 6 měsíců


 

Vývoj ceny zlata 1 rok


 

Vývoj ceny zlata 5 let


 

Vývoj ceny zlata 10 letZdroj: www.kitco.com

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

Důvodů proč investovat do zlata je mnoho, ale tím hlavním je ochrana peněz před inflací. Zlato a jeho směnitelná hodnota se za posledních sto let nezměnila. Před sto lety jste si za kilogram zlata koupili nejluxusnější vůz té doby – dnes je to naprosto stejné. Zatím co peníze svoji cenu díky inflaci a ekonomickým výkyvům ztrácí, zlato zůstává pevné. Přesto, kdykoli jej budete potřebovat proměnit v hotovost, je to otázkou jednoho dne. Potřebujete víc informací? 

Zjistit více
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím