+420 226 004 130 info@twicz.cz

Proč s námi

Úvodní stránka Proč s námi

Rozhodnout se, kam a jak investovat větší obnos peněz, nemusí být zcela jednoduchá věc. Při každé investici, je dobé se dobře informovat o jejich riziku, či rychlosti očekávaného výnosu. Na koho se obrátit?

Jsme společnost s dlouhodobou působností na trhu. Za pět let jsme se postarali o tisíce klientů a i nadále se staráme o jejich potřeby v České republice, Slovensku a v Maďarsku.

Našim klientům poskytujeme několik možností, jak nakupovat a investovat do drahých kovů, diamantů a numismatiky. Naši klienti mohou nakupovat online, navštívit nás v kamenných prodejnách, nebo si sjednat schůzku a nakupovat prostřednictvím našich poradců. Právě osobní poradenský servis, přináší vysokou hodnotu ve správně zvoleném typu investice a zajistí vaši plnou spokojenost a očekávané zhodnocení.

Jsme smluvním partnerem České národní banky, švýcarské společnosti Argor Heraeus, a jsme registrováni na Puncovním úřadě.

Našim klientům poskytujeme maximální servis, a proto pro všechny naše investiční produkty nabízíme zpětný výkup. Ceny výkupu zlata a stříbra se řídí aktuálními cenami burzy.   

Díky zkušenostem, které jsme nasbírali, víme, že existuje mnoho mýtů a nepřesných informací z oboru alternativních investic. Abychom pomohli našim klientům a všem zájemcům o investici do drahých kovů, diamantů a numismatiky, věnujeme velkou část našeho času do edukace. Pro zájemce pořádáme přednášky, na kterých jsou všechny naše produkty podrobně vysvětlené a kde zodpovíme všechny vaše dotazy. Přednášky nejsou prodejní! Na přednášku se můžete objednat pomocí formuláře. 

Další informace o alternativních investicích můžete také najít v časopise TRUST, který si můžete objednat na těchto stránkách

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

Důvodů proč investovat do zlata je mnoho, ale tím hlavním je ochrana peněz před inflací. Zlato a jeho směnitelná hodnota se za posledních sto let nezměnila. Před sto lety jste si za kilogram zlata koupili nejluxusnější vůz té doby – dnes je to naprosto stejné. Zatím co peníze svoji cenu díky inflaci a ekonomickým výkyvům ztrácí, zlato zůstává pevné. Přesto, kdykoli jej budete potřebovat proměnit v hotovost, je to otázkou jednoho dne. Potřebujete víc informací? 

Zjistit více
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím