+420 226 004 130 info@twicz.cz

Spoření do zlata

Úvodní stránka Spoření do zlata

Spoření do zlata, je velmi dobrou náhradou, za jiné, běžné spořící účty, nebo jako výborný doplněk ke stavebnímu, či důchodovému spoření. 

Jak spořit do zlata? 

Jak spoření do zlata probíhá? Velmi jednoduše, před zahájením spoření si nastavíte cílovou částku, do které budete spořit. U nás si můžete zvolit od 150 – 500 tisíc cílové částky. Měsíční výši úložky může začínat od 600 Kč měsíčně. Výše měsíční splátky přímo ovlivní, jak rychle dospoříte vybraný zlatý slitek, do kterého jste se na začátku rozhodli spořit.

U nás spoříte do fyzického zlata, takže jakmile dospoříte první slitek, okamžitě vám jej předáme. Díky tomu, máte své naspořené peníze ve svém vlastnictví a pod kontrolou. Pokud se nyní rozhodnete spořit do uncových slitků (aktuální cena slitku zde), a rádi byste si každý rok vyzvedli jeden zlatý slitek, bude vaše měsíční částka 3 000 Kč. Při poloviční částce, to bude jeden zlatý slitek každé dva roky. 

Můžu spořit do zlata i rychleji než jsem plánoval? 

I to je možné. Spoření do zlata je velmi flexibilní produkt. V případě, že našetříte nečekaně více peněz, nebo obdržíte jinou nečekanou hotovost a chcete ji vložit do vašeho zlatého spoření, můžete provést bezplatnou mimořádnou splátku a tím se přiblížit k dospořené cílové částce na aktuální zlatý slitek.

Druhou možností je, že sledujete aktuální ceny zlata, nebo naše zprávy, v nichž naše klienty informujeme o výhodných cenách a možnostech navýšení pravidelných vkladů, nebo jednorázových splátek. Poskytuje vám to flexibilní práci se svým zlatým spořením a možnost nakupovat zlato v rámci spoření za nejlepší ceny. 

Čím se řídí cena zlata v momentě nákupu?

Zlato na váš spořící účet nakupujeme v momentě, kdy dorazí vaše platba na účet. V tuto chvíli se zlato fixuje za aktuální cenu zlata na burze a tato částka  je ve zlatě připsána na váš spořící účet. Ke svému účtu a jeho stavu máte online přístup 24 hodin. 

Proč je spoření do zlata tak výhodné?

Zlato je spolehlivým uchovatelem vložených investic. Jeho hodnota v čase se nemění, naopak postupně roste. Díky tomu, je zlato nejlepším produktem pro dlouhodobé spoření. Díky tomu ochráníte naspořenou částku před inflací, měnovou reformou, nebo jinými negativními vlivy, které se promítají do hodnoty koruny, ať už vlivem politiky státu, nebo stavem ekonomiky. 

Jak začít spořit do zlata? 

Máte zájem začít spořit do zlata, nebo jen potřebujete produkt více představit? Stačí vyplnit kontaktní formulář v pravém horním rohu obrazovky a ozve se vám konzultant, který s vámi vše potřebné projde a odpoví na všechny vaše otázky.

Neváhejte se na nás obrátit. Rádi vše podrobně vysvětlíme a doplníme. 

Mohlo by vás také zajímat: 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

Důvodů proč investovat do zlata je mnoho, ale tím hlavním je ochrana peněz před inflací. Zlato a jeho směnitelná hodnota se za posledních sto let nezměnila. Před sto lety jste si za kilogram zlata koupili nejluxusnější vůz té doby – dnes je to naprosto stejné. Zatím co peníze svoji cenu díky inflaci a ekonomickým výkyvům ztrácí, zlato zůstává pevné. Přesto, kdykoli jej budete potřebovat proměnit v hotovost, je to otázkou jednoho dne. Potřebujete víc informací? 

Zjistit více
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím