+420 226 004 130 info@twicz.cz

Výkup zlata

Úvodní stránka Výkup zlata

Naše společnost se věnuje jak prodeji, tak výkupu drahých zlata. V případě podeje prodáváme pouze investiční zlato v nejvyšší ryzosti 999,9/1000g. Zlaté slitky, cihly a investiční mince označené puncem ryzosti a doložené certifikáty pravosti. 

Výkup investičního zlata 

V případě investičního zlata, je likvidita velmi rychlou záležitostí, především, pokud se jedná o investiční zlato, zakoupené u naší společnosti. Slitky musí být dodané v neporušených obalech spolu s certifikáty, v gramáži od 1g do 250g. V případě větších gramáží, je všechno vykupované zlato, ověřené na puncovním úřadě a teprve poté, dochází k jeho výkupu. Přesto jednáme velmi rychle a snažíme se být pro naše klienty flexibilním partnerem.

Výkup zlomkového zlata a šperků

Vykupujeme zlomkové zlato a šperky, v jakékoli kvalitě. Zákazník donese zlato s cílem výkupu a to je následně odeslané na puncovní úřad. Po přesném určení poměrů ryzosti zlata je vyplacena cena za výkup. Doba pro výkup, může být oproti jiným obchodníkům delší, ale výkupní cena zlata je výrazně vyšší. Výkupní ceny zlata se řídí cenou zlata na burze. Aktuální ceny zlata najdete v tabulce. 

Jaké tipy zlata vykupujeme?

- zlaté šperky, mohou být i poškozené

- přetrhané řetízky, nekompletní náušnice, rozbité přívěsky a další...

- prasklé, nebo jinak poškozené prstýnky

- dentální zlato

- investiční slitky od všech výrobců

- zlaté mince, nebo medaile

 

Rychlý kontakt

Školení Jak INVESTOVAT DO ZLATA zdarma

Uvažujete o svých investicích a zvažujete investice do zlata, stříbra nebo platiny? Než se rozhodnete a než se sejdete s jakýmkoli obchodníkem, získejte komplexní informace o tom, co investice do drahých kovů obnáší. Od jaké částky a jakou formou je investice do zlata vhodná. Jak by mělo investiční zlato vypadat a na co si dát při jeho nákupu pozor. Nabízíme školení ve vašich regionech. Školení nemá prodejní charakter - zboží se zde neobjednává ani neprodává. Přihlásit se můžete pomocí formuláře. 

Zjistit více

PROČ INVESTOVAT DO ZLATA

Důvodů proč investovat do zlata je mnoho, ale tím hlavním je ochrana peněz před inflací. Zlato a jeho směnitelná hodnota se za posledních sto let nezměnila. Před sto lety jste si za kilogram zlata koupili nejluxusnější vůz té doby – dnes je to naprosto stejné. Zatím co peníze svoji cenu díky inflaci a ekonomickým výkyvům ztrácí, zlato zůstává pevné. Přesto, kdykoli jej budete potřebovat proměnit v hotovost, je to otázkou jednoho dne. Potřebujete víc informací? 

Zjistit více
Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookies. Dalším využíváním těchto webových stránek souhlasíte s jejich využíváním. Souhlasím